СЛУХАТИ ОН-ЛАЙН

Нацбанк звинуватили у відкритті рахунків для ДНР і ЛНР

Повернутись назад

Нацбанк звинуватили у відкритті рахунків для ДНР і ЛНР

У цей же час, як зазначає видання, в інтернеті вже з'явився скан інструкції банку так званої ДНР для розрахунків з указаним номером.
«Центральному банку ДНР присвоєно код МФО по міжфіліальних оборотах. Цей код 400019, котрий зазначається в усіх платіжних документах», – пояснив Бойко, додавши, що таким кодом користуються лише Україна та Казахстан, однак останній не визнав ДНР, у той час як Україна регулярно отримує продукцію із непідконтрольних територій.
У той же час в НБУ заявляють, що код МФО, який начебто використовує ДНР, не закріплений за жодною фінустановою в Україні і жодних розрахунків із псевдореспубліками начебто не відбувається.
«Здійснення всіх видів фінансових операцій у населених пунктах, які не контролюються українською владою, призупинено у 2014 році», – повідомляється в офіційному коментарі Національного банку.
Відтак, ситуацією зацікавили і парламентарі, які, в свою чергу, вимагають перевірки сплати в український бюджет податків підприємствами, що продовжують працювати на окупованій території.
Однак Бойко заявляє, що сума може досягати 31 млрд. гривень лише за 2016 рік, однак у те, що підприємства на непідконтрольних Києву територіях Донбасу сплачували податки Україні – сумнівається.

Коментарії:
Додати коментарій:
Ім'я:  
E-Mail:
Коментарій:
Код
 

Повернутись назад
м.Калуш, вул.Підвальна,9 (4-поверх)

тел.: (03472) 6-65-41,
тел.: (03472) 6-04-10
   

Розробка та підтримка веб-сайтів