СЛУХАТИ ОН-ЛАЙН

За три місяці цього року слідчими направлено до суду понад чотири тисячі обвинувальних актів

Повернутись назад

За три місяці цього року слідчими направлено до суду понад чотири тисячі обвинувальних актів

Заступник глави Нацполіції – начальник головного слідчого управління Віталій Невгад наголосив, що зараз слідчі підрозділи працюють в умовах змін до  законодавства. Відтак, не зважаючи на певні труднощі, слідчі підрозділи в більшості областей справляються із поставленими завданнями.

– За три місяці цього року слідчими розслідувалося понад 1,2 мільйона  кримінальних проваджень. З цієї кількості закінчено розслідування у майже 170 тисячах кримінальних проваджень, – зазначив Віталій Невгад.

Він додав, що до суду направлено понад чотири тисячі обвинувальних актів. За підозрою в учиненні кримінальних правопорушень у порядку ст. 208 Кримінального кодексу України слідчими затримано 3,5 тисячі осіб, з них 2,7 тисячі осіб – за тяжкі та особливо тяжкі злочини. Крім того, у ході досудового розслідування забезпечено реальне відшкодування збитків на суму майже 332 мільйони гривень.

Учасники наради обговорили низку проблемних питань,  які виникають в службовій діяльності слідчих у регіонах. Крім того, начальник ГСУ наголосив, що керівники слідчих підрозділів мають дати можливість молодим співробітникам та керівникам середньої ланки проявити себе в роботі.

Коментарії:
Додати коментарій:
Ім'я:  
E-Mail:
Коментарій:
Код
 

Повернутись назад
м.Калуш, вул.Підвальна,9 (4-поверх)

тел.: (03472) 6-65-41,
тел.: (03472) 6-04-10
   

Розробка та підтримка веб-сайтів