СЛУХАТИ ОН-ЛАЙН

«Войнилівські вар’яти» та «Мажорики» – переможці шкільної Ліги сміху

Повернутись назад

«Войнилівські вар’яти» та «Мажорики» – переможці шкільної Ліги сміху

Впродовж двох днів у палаці культури «Юність» тривали фінальні поєдинки шкільної Ліги сміху. Першого фінального дня перемогу і головний приз виборювали команди учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. Це, зокрема, команда «На шпильках» (Новицький НВК І-ІІІ ст.), «Нове покоління» (Голинська ЗОШ І-ІІІ ст.),  «Джентельмени удачі» (Добровлянський НВК І-ІІІ ст.), «Войнилівські вар’яти» («ВВ») Войнилівського ліцею та «Без паніки» Підмихайлівського НВК І-ІІІ ст.

У другому фінальному поєдинку за звання найдотепнішої команди змагалися учні шкіл І-ІІ ступенів – «Мажорики» зі Студінської ЗОШ І-ІІ ст., «Бережницький квартал» із Бережницької ЗОШ І-ІІ ст., «BEMS» із Завою, «Динаміт» із Середнянської гімназії та «АВК» із Копанківської школи.

Команди зіграли у трьох конкурсах. Перший – візитка «Ми дружні і ми одна родина». У другому конкурсі «Розминка» команди підготували по одному питанню і свій варіант відповіді. Судді оцінювали не тільки підготовлене питання, а й оригінальність та дотепність відповіді учасників. Заключним конкуром було домашнє завдання команд на тему: «У світі професій».

Шкільні команди найчастіше говорили про кохання, про сім’ю, жартували, давали поради владі. Також дітей хвилюють і інші теми в житті, наприклад, робота, бізнес. Не обійшлося без жартів, пов’язаних зі шкільними буднями, реформами в освіті та медицині.

Журі під керівництвом голови РДА Наталії Бабій високо оцінило майстерність, дотепність усіх команд. Фіналісти шкільної Ліги сміху демонстрували неабияку кмітливість, винахідливість, розкутість, вміння миттєво зорієнтуватися, акторські здібності та добру підготовку.

Голова РДА Наталія Бабій привітала учасників цьогорічної Ліги сміху та побажала їм творчих перемог і успіхів у навчанні, потоваришувати один з одним, розкрити свої таланти.  

За результатами двох ігор третє місце посіли команди з Підмихайля «Без паніки» та «Бережницький квартал», яким вручили сертифікат на поїздку до старовинного буковинського міста Хотин з відвідуванням перлини Чернівецької області національного природного парку та Хотинської фортеці. «Срібло» здобули новицька команда «На шпильках» та завійська команда «BEMS», які поїдуть на відпочинок в Очаків. А перемогу здобули команда Войнилівського ліцею «Войнилівські вар’яти» («ВВ») та Студінської школи «Мажорики», яким компанія «Гудвеллі Україна» профінансує відпочинок у Поморському воєводстві, що у Польщі.

Відзначили також кращого актора та акторку шкільної Ліги сміху. Дипломом «Кращий актор шкільної Ліги сміху» нагороджено Віталія Андріїва з підмихайлівської команди «Без паніки» та Олександра Турлая зі Студінки, а кращою акторкою визнано Анну Климак із войнилівської команди та Роксолану Мізерак з команди «Динаміт». Нагороджено і найменшого учасника – Володимира Сондея з Голиня.

Варто зазначити, що приємні сюрпризи очікували на кожного учасника шкільної Ліги сміху, адже без подарунків не залишили жодну з команд. Усіх учасників КВК нагороджено сертифікатом на здійснення відпочинкової екскурсії гірським масивом Горгани з проживанням у літній резиденції митрополита Андрея Шептицького, відвідування унікальних пам’яток архітектури та старовинних промислів краю.

 Команди, які не ввійшли до фіналу, – «Діти тусовки» (Пійлівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Захід best» (Ріп’янська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Сівецькі вискочки» Сівка-Войнилівського НВК І-ІІІ ст. і «Боднарівські марсики» Боднарівської ЗОШ І-ІІІ ст., «Веселі та щасливі» (Грабівський НВК І-ІІ ст.), «V.I.P.FEST» (Кропивницька ЗОШ І-ІІ ст.), «Свої люди» (Перевозецька ЗОШ І-ІІ ст.) та «Інь-Янь» (Томашівська ЗОШ І-ІІ ст.) – поїдуть на екскурсію до зоопарку в Дрогобичі. А всі фіналісти отримали місячний абонемент на відпочинок у спортивно-оздоровчому комплексі «Акваторія».

Педагоги-організатори, які підготувати команди до участі в КВК, отримали сертифікат на подорож до духовного центру «Зарваниця».

Спонсорами також стали і сільські голови, чиї команди брали участь у шкільній Лізі сміху, які вручили сертифікати на екскурсію до Трускавця, Львова, Кам’янця-Подільського та інших красивих куточків нашої України.

Цьогорічна шкільна Ліга сміху завершилася виконанням власного гімну. На прощання були сльози радості, спільне фото на пам’ять усміхнених учасників гумористичного поєдинку і віра, що, якщо комусь трішки не пощастило цього року, наступного обов’язково пофортунить у боротьбі за головний приз.

 

Коментарії:
Додати коментарій:
Ім'я:  
E-Mail:
Коментарій:
Код
 

Повернутись назад
м.Калуш, вул.Підвальна,9 (4-поверх)

тел.: (03472) 6-65-41,
тел.: (03472) 6-04-10
   

Розробка та підтримка веб-сайтів