СЛУХАТИ ОН-ЛАЙН

Правоохоронці Івано-Франківщини перейшли на режим роботи відповідно до встановленого рівня терористи

Повернутись назад

Правоохоронці Івано-Франківщини перейшли на режим роботи відповідно до встановленого рівня терористи

У позачерговому засіданні штабу взяли участь керівники регіональних управлінь Служби безпеки України, Нацполіції, Державної пенітенціарної служби, держслужби з надзвичайних ситуацій, підрозділів Збройних сил України, Національної гвардії, представники органів влади та місцевого самоврядування. Учасники розглянули питання забезпечення додаткових  заходів із охорони важливих об’єктів життєзабезпечення краю та місць масового перебування людей.

Правоохоронці вкотре наголошують, що безпека громадян залежить не лише від роботи силовиків, а й від пильності та відповідальності місцевих мешканців. Краян просять невідкладно звертатися в СБУ, Національну поліцію та ДСНС у випадку виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб.

Управління СБУ в Івано-Франківській області звертається до мешканців та гостей регіону з проханням бути пильними та невідкладно повідомляти на телефон довіри (0342) 52-22-95 або на телефонну лінію Національної поліції «102» інформацію, яка може сприяти попередженню злочинів терористичного чи диверсійного характеру, виявленню зброї та вибухових пристроїв.

Коментарії:
Додати коментарій:
Ім'я:  
E-Mail:
Коментарій:
Код
 

Повернутись назад
м.Калуш, вул.Підвальна,9 (4-поверх)

тел.: (03472) 6-65-41,
тел.: (03472) 6-04-10
   

Розробка та підтримка веб-сайтів