СЛУХАТИ ОН-ЛАЙН

На Прикарпатті порушили справу за порушення виборчого законодавства

Повернутись назад

На Прикарпатті порушили справу за порушення виборчого законодавства

Найчастіше повідомлення стосувалися поширення політичної реклами у невстановлених місцях та без передбачених законодавством реквізитів, незаконної виборчої агітації, зокрема, у так званий «день тиші» напередодні виборів та безпосередньо у день волевиявлення громадян.

Також зареєстровано 4 випадки дрібного хуліганства, пов’язаного з пошкодження агітаційних матеріалів, 2 – спроби підкупу виборців.

Крім того, двічі надходили повідомлення про втрату печаток дільничних виборчих комісій та один факт порушення правил її зберігання. Кожне звернення було належним чином зареєстровано та перевірено правоохоронцями.

Станом на 26 жовтня працівники прикарпатської міліції склали 5 адміністративних протоколів за проведення передвиборної агітації з порушеннями законодавства. У Калуші розпочато кримінальне провадження за фактом приховування виборчих бюлетенів одним з виборців. Загалом під час процедури голосування не було допущено системних порушень, які б могли в цілому вплинути на результати народного волевиявлення.

Коментарії:
Додати коментарій:
Ім'я:  
E-Mail:
Коментарій:
Код
 

Повернутись назад
м.Калуш, вул.Підвальна,9 (4-поверх)

тел.: (03472) 6-65-41,
тел.: (03472) 6-04-10
   

Розробка та підтримка веб-сайтів