СЛУХАТИ ОН-ЛАЙН

В п’яти областях захворюваність на грип та ГРВІ перевищила епідпоріг

Повернутись назад

В п’яти областях захворюваність на грип та ГРВІ перевищила епідпоріг

На грип та ГРВІ за звітний тиждень захворіло 229448 осіб, з них 69,5% – діти віком до 17 років. Сумарний показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення України на 13,3 % більший за показник минулого тижня.

Найвищий показник захворюваності на 100 тис населення зареєстровано у Київській, найнижчий – у Закарпатській областях.

У 5 областях України та місті Києві інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищили епідемічні пороги. Епідемічний поріг захворюваності, властивий для цього періоду, перевищено у Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Луганській та Чернівецькій областях, а також у столиці.

На звітному тижні темп приросту захворюваності серед дорослих і дітей до 17 років зріс на 10,6 % та 19,5 % відповідно. Серед дітей, які захворіли на грип та ГРВІ, більше хворіють діти шкільного віку.

Більшій кількості пацієнтів знадобилася медична допомога в умовах стаціонару. Питома вага госпіталізованих серед осіб, які звернулися за медичною допомогою, перевищує минулі показники на 15,1 %.

Минулого тижня зареєстровано перший у цьому епідсезоні летальний випадок від грипу в Сумській області. Постраждалий чоловік 52 років належав до групи ризику – хворів на діабет.

На Прикарпатті захворюваність на грип та ГРВІ не перевищує епідпоріг. Калущина належить до районів, де показники захворюваності одні з найвищих в області.

Коментарії:
Додати коментарій:
Ім'я:  
E-Mail:
Коментарій:
Код
 

Повернутись назад
м.Калуш, вул.Підвальна,9 (4-поверх)

тел.: (03472) 6-65-41,
тел.: (03472) 6-04-10
   

Розробка та підтримка веб-сайтів