СЛУХАТИ ОН-ЛАЙН

Калушанам довелося штовхати автобуса, щоб подолати ями на дорозі

Повернутись назад

Калушанам довелося штовхати автобуса, щоб подолати ями на дорозі

«Через вкрай незадовільну якість дорожнього покриття біля церкви Святого Духа, що на Височанці, застряг автобус «Карпатська кераміка – Височанка». Пасажирам, яким вранці потрібно на навчання/роботу, пенсіонерам довелося штовхати автобус, щоб вчасно добратися до місця призначення. Гасло Ігоря Насалика «Калуш – європейське місто» з кожним днем доводить протилежне. 

Закликаю місцеву владу негайно відреагувати на проблему, яка вже не перший рік турбує як мешканців житлового масиву Височанка, так і всіх, хто відвідує міське кладовище», – йдеться у повідомленні дописувача.

Нагадаємо, що 23 січня Ярослав Шевчук зареєстрував петицію «Ремонт дороги до міського кладовища та реконструкція автобусної зупинки», збір підписів якої досі триває. Активісти вже вкотре акцентують увагу міської влади на проблемі якості дороги, яка веде до міського кладовища. 

Найпроблемнішою ділянкою дороги є відрізок від церкви Святого Духа до кінця кладовища. Вже який рік ремонті роботи на даній ділянці дороги не проводилися. 

Також калушани просять провести реконструкцію кінцевої зупинки автобусного маршруту №8 та внести необхідні зміни до бюджету міста й у всіх діях сприяти вирішенню цієї проблеми». Станом на 12 лютого петицію підписали 65 осіб з 150 необхідних. До кінця збору підписів залишилося .

Коментарії:
Додати коментарій:
Ім'я:  
E-Mail:
Коментарій:
Код
 

Повернутись назад
м.Калуш, вул.Підвальна,9 (4-поверх)

тел.: (03472) 6-65-41,
тел.: (03472) 6-04-10
   

Розробка та підтримка веб-сайтів