СЛУХАТИ ОН-ЛАЙН

Калушанам представили «Творчі моменти»

Повернутись назад

Калушанам представили «Творчі моменти»

Назва виставки невипадкова, зазначає директор музейно-виставкового центру Артур Єфремов:

– Все життя наше складається з моментів, і, взагалі, воно – один суцільний момент. Багато людей прагне зробити його більш змістовним, насиченим, цікавішим, створюючи власні твори, намагаючись самовиразитись через творчу працю.

В експозиції представлені роботи 24-х калуських художників, двох скульпторів – Ігоря Семака та Степана Дутчина та двох різьбярів по дереву – Василя Коваля та Ігоря Головчака.

– У калуських художників була велика потреба побачити свої роботи зі сторони, оцінити, – говорить Артур Єфремов. – Виставка показала, що дехто з авторів стрімко рухається вперед, знаходить нові цікаві образи, що дає натхнення й іншим, змушує їх не зупинятись на досягнутому, шукати нові візуальні форми, співзвучні з часом.

Справді, цікавими є роботи Ярослава Господарчука, Володимира Романіва, Лесі-Лариси Гох, Галини Турчик, Вікторії Гетманської, Йосипа Кравця, Степана Баки. Як завжди вражає абстракція Івонне Гох. Художниця пише акрилом та гуашшю на чорному тлі. Приваблює погляд нестандартна робота Ігоря Бойковича. Художник намалював «Луцький замок» на мішковині. Окрім живопису, в експозиції представлена графіка Мирослава Гаталевича та молодих художниць Вікторії Дідошак та Дани Машталер.

Слід зазначити, що виставка приурочена нещодавній втраті однієї прекрасної майстрині Тетяни Чаборик. Триватиме вона впродовж місяця, тож організатори запрошують калушан та гостей міста внести момент творчості у своє життя.

Коментарії:
Додати коментарій:
Ім'я:  
E-Mail:
Коментарій:
Код
 

Повернутись назад
м.Калуш, вул.Підвальна,9 (4-поверх)

тел.: (03472) 6-65-41,
тел.: (03472) 6-04-10
   

Розробка та підтримка веб-сайтів